top of page

 FOTOKSIAŻKA NAWET W 24H !

Fotoksiążki

Potrzebujesz wykonać fotoksiążkę?

Skontaktuj się z nami w celu otrzymania bezpłatnie najnowszej wersji oprogramowania

tel: 224660026

fotofan5@vp.pl

Fotoksiążki to świetny sposób na utrwalenie ważnych wspomnień i uchwycenie ulotnych chwil. Możesz stworzyć fotoksiążkę z ważnych wydarzeń, takich jak wesele, urodziny, wakacje lub zwykłe, codzienne chwile z rodziną i przyjaciółmi. Dostępne są różne rozmiary i opcje, takie jak różne rodzaje papieru, okładki i opcje personalizacji. Dzięki fotoksiążce możesz mieć swoje wspomnienia zawsze pod ręką i podzielić się nimi z rodziną i przyjaciółmi.

Dlaczego my?

Nasze fotoksiążki wykonujemy od początku do końca ręcznie sami. Działamy w stolicy Polski co pozwala naszym klientom na szybki i bezproblemowy odbiór fotoksiążek bez wysyłki kurierem, jeżeli zależy ci na czasie.

Jesteśmy najszybszym możliwym wyborem ponieważ nasze książki jesteśmy w stanie zrealizować nawet w 24h!

Fotoksiążka Fan

Fotoksiążka Fan Pro

Jest to fotoksiążka okazała,potężna można by rzec księga, jej strony wydrukowane na najwyższej jakości papierze fotograficznym Fuji matowym lub jedwabistym, są naklejone na specjalne bardzo grube(800g/m2) przekładki co czyni stronę sztywna jak wykonaną z tektury.

Druk na papierze fotograficznym daje gwarancję oddania najwierniejszych kolorków oraz najlepszej jakości.

Istnieje możliwość oprawy w eko-skórę tkaninę lub okładkę ze zdjęcia.

Klienci często wybierają fotoksiążki Fan Pro w celu podarowania wspomnień na urodziny, rocznice, śluby, komunie lub po prostu na prezent.

Fotoksiążka Fan

Jest to fotoksiążka lekka, cienka. Idealna do zachowania wakacyjnych wspomnień. jest drukowana na oryginalnym papierze Xerox 170g/m2 lub grubszym. Istnieje możliwość oprawy w eko-skórę tkaninę lub okładkę ze zdjęcia. Na specjalne życzenie klienta możemy wykonać na przedniej stronie także "okienko" ze zdjęciem lub jakimś tekstem. Jest to dobry pomysł aby ukazać jak bardzo personalizowany jest to prezent.

Co możemy ci zaoferować?

Tworząc naszą ofertę staraliśmy się aby każdy znalazł coś dla siebie w zależności od danej okazji, oferujemy 2 rodzaje fotoksiążek: Fotoksiążka Fan i Fotoksiążka Fan Pro

Jaka jest różnica?

Różnica polega na materiałach użytych do produkcji.

IMG_8413.jpg
IMG_8415mini.jpg

Fotoksiążka Fan

IMG_0675.JPG
bottom of page