top of page

Wydruki Wielkoformatowe

Druk Wielkoformatowy na ploterze to sposób drukowania obrazu na papierze za pomocą plotera atramentowego. Ploter atramentowy to specjalny rodzaj drukarki, która jest przeznaczona do drukowania dużych formatów. Ploter atramentowy może drukować obrazy o szerokości do kilku metrów, dzięki czemu jest często wykorzystywany do drukowania plakatów, banerów reklamowych czy wielkoformatowych zdjęć.

Proces druku atramentowego na ploterze przebiega podobnie jak w przypadku drukarki atramentowej. Atrament jest nanoszony na materiał za pomocą specjalnych dysz, które przemieszczają się po papierze w celu namalowania obrazu. Różnica polega na tym, że ploter atramentowy posiada większą szerokość druku i może wydrukować obrazy o dużych rozmiarach. Ploter atramentowy jest często wybierany ze względu na swoją wysoką jakość druku i możliwość drukowania na różnych rodzajach papieru.

    Dysponujemy ploterem Canon TM-200 który pozwala na wysokiej jakości druk na materiałach o szerokości do 61cm materiały na jakich drukujemy to papier fotograficzny błyszczący i matowy oraz płótno bawełniane.

Wydruki wielkoformatowe

gloss.jpg

Papier błyszczący

Papier błyszczący z plotera

charakteryzuje się pełną głębią czerni i bardziej intensywnymi kolorami 

mat.jpg

Papier matowy

Papier matowy z plotera charakteryzuje się tym że jest on matowy całkowicie

IMG20230119140056.jpg

Płótno

Wydruk na płótnie to najszlachetniejsza forma wyeksponowania swoich zdjęć,

płótno naciągnięte na ramę stwarza wrażenie prestiżu w dekoracji.

bottom of page