top of page

Odbitki

Odbitki to wydruki zdjęć, które są  wykonywane na papierze fotograficznym,

mogą być w formacie różnych rozmiarów.

Nasze odbitki są popularne ze względu na ich wysoką jakość i trwałość, ponieważ używamy wyłącznie oryginalnych materiałów Fuji.Pracujemy na najnowszym typie maszyn tzw"suchych labach"  Fuji DL600 które wyposażone są w większą liczbę tuszy oraz pozwalają na druk w wysokiej rozdzielczości 600 DPI.Papier fotograficzny jest specjalnie zaprojektowany do drukowania zdjęć i posiada wysoką rozdzielczość, co pozwala na uzyskanie szczegółowych i ostrych obrazów.Odbitki mogą być wykonane z różnych źródeł, takich jak zdjęcia cyfrowe, negatywy lub diapozytywy. Można je zamówić online przez email (fotofan5@vp.pl) lub osobiście odwiedzając nas z pendrivem,dyskiem lub płytą CD. 

 

Odbitki są popularnym i najbezpieczniejszym sposobem na przechowywanie i prezentowanie ulubionych zdjęć. Są idealne do tworzenia albumów fotograficznych, wystaw w domu lub jako pamiątki dla rodziny i przyjaciół.

 

Standardowe rozmiary odbitek to 9x13(mat),10x15(gloss,mat,silk),13x18(mat),15x21(gloss,mat,silk),15x23(gloss,mat,silk),21x30(mat),30x40(gloss,silk)

 

Inne oraz większe formaty realizujemy na życzenie klienta.

największym formatem

 

Potrzebujesz większych wydruków? zobacz: Wydruki wielkoformatowe

Papiery

Od wyboru papieru zależeć będzie efekt jaki uzyskamy.

gloss.jpg

Papier błyszczący

Papier błyszczący ma śliską, mocno odbijającą światło powierzchnię. Wydruki na tym papierze mają intensywne barwy. Jego powierzchnia oddaje bardzo głębokie czernie i podnosi kontrast zdjęć. Ze względu na to, że papier ten jest gładki, ślady palców na jego powierzchni są mocno widoczne. Z tego powodu nadaje się do albumów, w których zdjęcia są zabezpieczone folią. Kolejną wadą błyszczącego papieru jest to, że mocno odbija światło, przez co może utrudniać oglądanie zdjęcia

mat.jpg

Papier matowy

Papier matowy mimo swojej nazwy nie jest zupełnie matowy. Również odbija światło, jednak mniej niż papier błyszczący. Jest bardziej odporny na zabrudzenia. Poza tym dobrze prezentuje fotografie w ramce na ścianie.

silk.jpg

Papier jedwabisty

Papier jedwab to rodzaj papieru fotograficznego o matowym wykończeniu i lekko połyskującej powierzchni. Jego nazwa pochodzi od wyglądu, który przypomina jedwab lub jedwabistą tkaninę.

Papier silk cechuje się wysoką jakością obrazu i trwałością. Jego matowe wykończenie sprawia, że odbicia światła są mniej widoczne, co pozwala uzyskać bardziej naturalne i żywe kolory.

bottom of page